T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / FATİH - Cağaloğlu Anadolu Lisesi

Haberler

Nis

OAB Olağanüstü Toplantı Çağrısı

Nis

Nis

Onur Cavit Biriz rüzgâr sörfü genel kılasmanda Türkiye şampiyonu olmuştur. 

Nis

Mrt

Mrt

Mrt

SON SINIFTAKİ GÜZİDE ÖĞRENCİLERİMİZE YGS DE ÜSTÜN BAŞARILAR DİLERİZ

Nis

Ock

REHBERLİK ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA REHBER ÖĞRETMENİMİZ HİDAYET ASLAN´IN KOORDİNATÖRLÜĞÜNDE HAZIRLIK VELİLERİMİZE DİL ÖĞRENİMİNDE AİLENİN ROLÜ KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ. EĞİTİM GÖREVLİSİ SAYIN HANDAN YILMAZ HANIMIN SUNUMUYLA GERÇEKLEŞEN ETKİNLİĞİMİZE OKUL MÜDÜRÜMÜZ NECATİ YENER, MÜDÜR YARDIMCIMIZ HAMİYET ARSLAN VE HAZIRLIK VELİLERİMİZİN KATILIMIYLA ANLAMLI VE ETKİLİ BİR ŞEKİLDE ETKİNLİK GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 

Ock

OKULUMUZ ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ YAŞANAN TERÖR OLAYLARINA TEPKİSİNİ, FARKINDALIK OLUŞTURMAK İÇİN YÜRÜYÜŞ DÜZENLEYEREK GÖSTERDİLER...

Ock

OKULUMUZUN SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA KULÜBÜ ÖNCÜLÜĞÜNDE YÜRÜTÜLEN HALEP´E YARDIM KAMPANYASINDA TOPLANAN BAĞIŞ VE YARDIMLAR KULÜP ÖĞRENCİLERİ VE SORUMLU ÖĞRETMENİMİZ  ARACILIĞIYLA KIZILAY´A TESLİM EDİLMİŞTİR. EMEĞİ GEÇEN HERKESİN ELİNE, YÜREĞİNE SAĞLIK....

Ara

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenimiz Gülşah YILMAZ eşliğinde ziyaret edilen  Mustafa KUTLU  ile gerçekleştirilen sohbette yazar, kitaplarını nasıl oluşturduğundan, yetiştiği çevreden, öykücülüğümüzün bugün geldiği noktadan, teknolojik gelişmelerin gençler üzerindeki etkisinden bahsetti.

 

Ara

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü olarak gerçekleştirdiğimiz kermes ile Huzurevi ve Yetimhane ziyaretlerimizde yapacağımız yardımlara bütçe oluşturduk.

Ara

Kas

Okulumuzda 24 Kasım Öğretmenler Günü  yapılan programla kutlandı. Öğlen arası yapılan programa okul idaresi, öğretmenler ve öğrenciler  katıldı. Müzik Öğretmenimiz  Belma ÖZKAN ´ın eşliğinde öğrencilerimizle  hazırlanan şarkılar öğretmenlerimizin dinlemesine sunuldu . Ardından Okul Müdürümüz Necati YENER tarafından günün anlam ve önemiyle ilgili konuşma yapılıp öğretmenlerimize hediyeler takdim etmeleriyle program sona erdi.

Programda emeği geçen öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür eder, tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarız.